Közlenmiş Kapya Biber Peynirli Sarmaları TarifiKözlenmiş Kapya Biber Peynirli Sarmaları için Malzemeler :

Közlenmiş kırmızı kapya biber
Beyaz Peynir
Maydanoz

Közlenmiş Kapya Biber Peynirli Sarmaları Tarifi :

Önce peynir ve maydanoz ile iç harcımızı hazırlıyoruz. Maydanozları ince ince kıyıyoruz. Beyaz peyniri bu karışıma dahil ederek iyice karıştırın ve üzerine çok az zeytin yağı gezdirin.

Közlenmiş Kapya biber parçalarını düz bir zemin üzerine serin. İç kısımlarına hazırladığınız harcı ekleyin ve güzelce sarın. Tutturmak için kürdan veya maydonoz saplarını kullanabilirsiniz. Hazırladığınız sarmaların üzerine isteğe göre nar ekşisi ve zeytinyağı gezdirebilirsiniz. Afiyet olsun!

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir Cevap Yazın