KahvaltıYemek Tarifleri

Kahvaltılık Zahter Tarifi
Kahvaltılık zahter çok sağlıklıdır. Tamamen organiktir, içerisinde hiç bir yapay malzeme bulunmamaktadır. Vücuda enerji vermekle beraber sindirim sisteminin daha sağlıkla çalışmasını sağlar.

Kahvaltılık Zahter Karışımında Bulununlar;

– Kavrulmuş Nohut veya Leblebi
– Kavrulmuş Menengiç (Yabani Antepfıstığı)
– Kavrulmuş Karpuz Çekirdeği
– Kavrulmuş Kavun Çekirdegi
– Haşlanmış Kavrulmuş Buğday
– Kekik
– Mayana (Rezene)
– Küzbara (Kişniş)
– Kimyon
– Sumak
– Susam
– Biber
Tuz Esası bu olan karışıma kullanırken özel olarak Antep Fıstığı içi, Ceviz içi, Fındık içi, Hindistan cevizi rendesi de ekleyebilirsiniz.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

2 thoughts on “Kahvaltılık Zahter Tarifi

Bir cevap yazın