Sağlık

Diyetinizi Sabote Eden Besinler
Sağlığınızı ve zindeliğinizi korumak için çok zaman harcıyorsunuz ; işte bu yüzden baştan çıkarıcıların ve isteklerin sizi en iyi şekilde almasına izin vermemelisiniz. Her ne pahasına olursa olsun kaçınılması gereken – olduğu kadar lezzetli – bazı yiyecekler vardır.

Sağlık ve zindelik hedeflerinize ulaşmak için yolda kalın ; Bu yiyeceklerin seni içeri almasına izin verme.

Paketlenmiş hazır Meyve suları

Ne yazık ki, meyve suyu her zaman göründüğü kadar taze ve doğal değildir. Meyve suyu şekerli bir meşrubattan daha fazla şeker ve kalori içerebilir . En kaliteli meyve suları bile doğal durumlarından uzaktır.

Çikolatalı bisküvi ve benzeri yiyecekler

Şeker Alternatifleri tatlandırıcılar

Kristal şeker alternatifi olarak birçok tatlandırıcılar söylenir. Sağlıklı markalı şeker alternatiflerinin çoğu, hiç bir gerçek sağlık yararı olmayan, aşırı işlenmiş, kimyasal olarak indüklenen, laboratuvarda üretilen, süper yoğun fruktoz şurubundan başka bir şey değildir.

Beyaz un

Salata sosları

Kızarmış Gıdalar

Sporcular asla kızarmış yiyecekler yemezler, o yüzden siz de yemelisiniz. Kızarmış yiyecekler kalbiniz için zararlıdır ve sindirimi uzun zaman alır . Ayrıca felç, kalp krizi ve anevrizmalara yol açabilecek arter ve damarları tıkayabilirler .

Enerji içecekleri

Enerji içecekleri, yüksek kafein içeriği nedeniyle tehlikeli değildir , aynı zamanda sağlığınız için de tehlikelidir .

Gazlı içecekler

Enerji Barları

Mikrodalgada Patlamış Mısır

Patlamış mısırın üzerindeki yapay yağ aroması vücuda zehirlidir . Torbada zararlı Perflorooktanoik asit vardır ve toksik koruyuculardan oluşur. Ancak, patlamış mısır olmadan bir film hayal etmek zor; Bu özlemin gerçekten tatmin edilmesi gerekiyorsa, ocakta patlayan patlamış mısır ve biraz hindistan cevizi yağı kullanın .

Fast food

Trans yağ içeren yiyecekler

Ketçap

Alkol

Aromalı Kahve İçecekleri

Kahvenin nasıl hazırladığına bağlı olarak, saçma bir şeker tüketiyor olabilirsin.

Soya

Glütensiz

Glütensizlik trendi her zaman yüksek; evet, bazı insanlar gerçekten de glüten intoleranssızdır, ancak sağlıklı yaşam endüstrisindeki büyük bir artış, insanları süper markette koridordan aşağıya attı ve glutensiz ürünlere yöneltti ve aslında sadece taze işlemek yerine aşırı işlenmiş gıdalar aldıklarını düşünmüyor. Evet, glütensiz olmanın bağırsak sağlığına bazı yararları var, ancak glutensiz koridoru ve bu ürünler rafine, işlenmiş abur cuburlardan başka bir şey olmadığından harcadığınız maliyeti unutma.

Patates cipsi

Diyet içecekler

Dondurulmuş gıdalar

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir cevap yazın