Evinizde mum yakmayı sevmeniz için 10 neden
İdeal akşamınız nedir? Evde yemek pişiriyor ve en sevdiğiniz filmleri mi izliyorsunuz? Sevdiklerinizle romantik bir akşam mı? İdeal akşamınızın ne içerdiğinden bağımsız olarak, mumsuz geçmediğinden% 100 eminiz .

Yüzyıllardır kutsal törenlerde kullanılmıştır. Tibet rahipleri tapınaklarda meditasyon yaparken onları aydınlatır. Yahudiler onlarla birlikte Hanukkah’ın en büyük bayramını kutlarlar. Ortodoks Hıristiyanlar Noel’i ateşin ışığında kutlarlar. Pek çok kültürde ve dinde, yanan bir alev, inanç, mucize, aydınlanma, barış, konsantrasyon, hayat veren güç ve neşenin sembolüdür.
Gözler için çok kuvvetli olan güneş ışığından farklı olarak yumuşak ateş odaklanmaya ve sakinleşmeye yardımcı olur. Bu nedenle bu aksesuarlar öncelikle rahatlama ve rahatlama için kullanılıyor.

Bu özellikleri halihazırda kullanmıyorsanız, işte sevmeniz için 10 neden .

1 – Huzurlu bir atmosferin yaratılması. Sıcak bir evin sıcak ve davetkar atmosferini yaratmak için birkaç öğeyi yakın. Bu arada, bu, Huga’ya göre Danimarka mutluluğunun vazgeçilmez bir özelliğidir. Kenevir paran mumları sakinleştirici ve iyileştirici özellikleriyle ünlüdür. Masaj terapistleri, psikologlar, terapistler tarafından aktif olarak kullanılırlar. Titreyen alev zihni rahatlatmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olur. Ürünü yakın, alevi gözlemleyin ve 60 saniye nefes alın. Gerginliğin vücudunuzu
terk ettiğini hissedeceksiniz.

2 – Ruh halini yükseltmek için aromatik setler . Kokular harikalar yaratır. Bizi hayatımızın harika anlarına geri döndürürler, depresyonu uzaklaştırırlar, yeni enerjiyle yüklenirler. Mumlarla aromaterapi, gücü, enerjiyi ve ruh halini geri kazanmanın harika bir yoludur. Uykusuzluk çekiyorsanız, lavantalı zamanı . Limon ve turunçgiller canlılık verir, uyuşukluğu giderir. Okaliptüs odaklanmaya yardımcı olur.

3 . Şenlikli romantizm. Sevgililer Günü veya sevdiklerinizle sadece akşam yemeği yemek. Yemeğinizi şölene çevirmek için . Ürün seçimi çok büyük. Bunlar renkli paran mumları, antika konik veya klasik beyaz aksesuarlar olabilir.

– İç mekanın dönüşümü. Mumlar her ortamda şık dokunuşlara dönüşür. Banyoda rahatlatıcı bir SPA ortamı yaratır ve oturma odasına huzur getirir. Mumların yardımıyla sıradan bir mutfak, iki sevgili için romantik bir atmosfere sahip bir restorana dönüşecek. Dahası, bu aksesuarlar romantizmin önemli bir bileşenidir. Büyü ve rüya gibi bir ortam yaratmak için camdaki mumlar terasa, sundurmaya ve bahçeye yerleştirilebilir. Feng Shui ve Hyuge’ye göre, yanan mumlae evdeki olumsuzluğu uzaklaştırır ve karşılığında huzur getirir.

5 . Samimi bir atmosferin yaratılması . Sevdikleriniz için özel bir akşam düzenlemek, bir ilişkide tutku ve samimiyeti geri getirmek istiyorsanız, ateşsiz yapamazsınız.

En iyi çözüm kokulu mumları camdan satın almaktır. Ateş gevşer, aroma istenen havaya ayarlanır ve etkinliğin güvenliğinden cam sorumludur.

6 – Akıl sağlığı. Endişeli ve panik hissederseniz, yorgunsanız ve başınız aşırı bilgi, ve çalışmaktan ağrıyorsa. Kaygıyla başa çıkmaya ve brahatlamaya sağlamaya yardımcı olurlar.

7 – İlham uyandırın. Yaratıcı insanlar genellikle ilhamdan yoksundur, bu yüzden ateşi yakarlar. İçlerinde, yenilenmiş bir güçle yaratmanızı sağlayan şiirsel ve sıcak bir şey var.

8 – Uykusuzluktan kurtulun. Yatmadan önce ışıklar açık uzun süre oturuyor, televizyon seyrediyor ve akıllı telefonumuzu bırakmıyoruz.

Araştırmaya göre mavi ışık vücuttaki magnezyum seviyelerini düşürüyor. Sonuç uykusuzluktur. Bir deney yapın:
Işıkları erkenden kapatın ve mum ışığında yatmaya hazırlanın. Teknolojiyle dikkatiniz dağılmadığında, vücudunuzu dinlemeniz ve gerçekten ne istediğini anlamanız daha kolaydır. Ayrıca akşamı mum ışığında geçirmek, düşüncelerinize ve duygularınıza
odaklanmanıza yardımcı olur. Psikologlara göre bu teknik, dinlendirici ve sağlıklı bir uyku almanızı sağlar.

9 – Stresten kurtulmak. Psikoterapi seanslarında gerginliği, kaygıyı, kaygıyı ve depresyonu hapsetmek için mumlar sıklıkla yakılır. Hayat çok korkunç göründüğünde ve saldırganlık bunaltıcı olduğunda, sadece bir mum yakın. Kemoterapinin
mide bulantısı ve ağrı gibi yan etkilerinin bile yangın semptomlarını hafiflettiği kanıtlanmıştır. İyi bir kokulu mum seçimi yapın.

10 – Etrafta olmayanları hatırla. Yanan bir mum, bizi vaktinden önce terk eden insanları hatırlamanın harika bir yoludur. Titreyen alevin altında duygularınız hakkında konuşabilir ve en güzel anları hatırlayabilirsiniz.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.