Mumlarla gelen mucize !EVDE SEVİLEN AURA YARATIYORUZ

Balmumu mumların yandığı bir odada olmanın ne kadar keyifli olduğunu fark ettiniz mi? Hafif titreyen bir alev sıcak çağrışımlar uyandırır, sarhoş edici bal kokuları odayı doldurur ve titreyen ışıklar sizi tamamen farklı bir büyülü gerçekliğe taşır. Mumların sadece güzel olmadığını, aynı zamanda çok faydalı olduğunu biliyor musunuz? Bu tür balmumu “lambaların” yardımıyla hayatınızı nasıl daha iyi hale getireceğinizi öğrenmek için sabırsızlanıyorsanız – bu makale tam size göre!

1. Seçenek 

Evi zararlı enerjiden kurtardık

İnsanlar uzun zamandır ateşin gücüne inanıyorlar, onu hane halkı zenginliğinin, refahın ve yenilenmenin bir sembolü olarak görüyorlardı – hiçbir şey kutsal alev kadar saflaştırılmadı. Bu nedenle, evinizi negatif enerjiden korumanın en iyi yolu balmumu mumuyla bir tören yapmaktır.

Çok basit:

• doğal mumdan yapılmış bir mum yakın ( boyasız olanı almak en iyisidir ) ve evin içinde saat yönünde yürüyün. Köşelerde kalın – burada negatif enerji birikebilir. Alev, ağır enerjiyi yakacak ve aynı zamanda evi yeni, faydalı enerjiyle dolduracak;

• odanın bazı kısımlarında mumun sönmeye veya sigara içmeye başladığını fark ederseniz, biraz daha oyalanıp beklediğinizden emin olun;

• Aynaların yanından geçerken mumu elinizle örtün – alevin yansıması kötü bir alamet olarak kabul edilir.

Bir balmumu mumu kullanarak, auranızın durumu hakkında bağımsız olarak bilgi edinebilirsiniz – böyle bir ritüeli tam bir pasifleştirme durumunda gerçekleştirmeniz gerekir. Masanın üzerine sarı mum olan bir şamdan yerleştirin, yakın ve karşısına oturun. Alevlere bakın ve vücudunuza zihinsel olarak bakın. Alevin kendisi bir sinyal verecektir – iç bakış aurada bir hasar tespit ettiğinde, mum duman çıkarmaya ve çatlamaya başlayacaktır. Tamamen sönerse, bir uzmanla görüşmek için acele edin!

Bu arada, özel günlerden önce (örneğin, sevdiklerinizle bir akşam geçirmeyi planladığınız bir odada) balmumu mumları yakmak (bunları şimdi butiğimizden satın alabilirsiniz) yararlıdır. Alev, bir güven havası yaratmaya ve izleyiciyi olumlu bir havaya sokmaya yardımcı olacaktır.

2. Seçenek 

Bir aşk aurası yaratın

Muhtemelen her kız bilir: Titreyen mumlar gibi romantik bir atmosferin yaratılmasına hiçbir şey katkıda bulunmaz! Ve parafin veya jelden yapılmış mumlar sadece dekoratif bir dekorasyon haline gelirse, balmumu gerçekten büyülü bir etkiye sahip olacaktır!

Gerçekten de mum olmadan tek bir aşk sihri ritüeli tamamlanmadı. Bu harika duyguyu da çekmek istiyorsanız, basit bir tarif kullanın – her gece odanın köşelerinde mumları yakın. Ana kural, mumların sizi ve nişanlınızı simgeleyen çiftler halinde yanması gerektiğidir. Etkiyi arttırmak için renkli mum mumları, örneğin kırmızı kullanabilirsiniz – şam gülünün gölgesi tutku ve çekiciliği simgelemektedir!

3. Seçenek

Hastalıklarla savaşırız

Uzun zamandır kanıtlanmış bir gerçektir – balmumu sadece zihinsel değil, aynı zamanda fiziksel sağlık için de faydalıdır. Yüksek kaliteli balmumu birçok doğal madde içerir: propolis, doğal reçineler ve merhemler. Isıtıldığında mikroplar üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olan bu aktif bileşenlerdir. Her gece sadece bir mum yakarak bağışıklık sistemimizin hastalıklarla savaşmasına yardımcı oluruz. Ayrıca mum mumunun açığa çıkardığı buharlar solunum sistemi ve sinir sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

4. seçenek

Meditasyon yapıyoruz!

XXI yüzyılın bir insanı zor zamanlar geçiriyor – gigabaytlarca bilginin, önemli müzakerelerin ve sürekli stresin arkasında, hala iç uyumu korumayı umuyoruz. Bir noktada birdenbire tam bir hayat yaşamıyormuşuz gibi görünmeye başlıyor, kendimizi yapay şeylerle çevreliyor ve kendi “ben” i kaybediyoruz. Sinir sistemini düzene sokmanın iyi bir yolu var – ve sıradan balmumu mumları yine yardımımıza gelecek.

Eve geldiğinizde, akıllı telefonunuzu ve dizüstü bilgisayarınızı bir kenara koyun, iyi bir fincan çay dökün ve bir mum mum yakın. Uçucu yağ eklenmiş bir mum seçebilirsiniz – pelin veya fesleğenin doğal kokuları rahatlamaya, hoş çocukluk anılarını uyandırmaya ve tadı hayata döndürmeye yardımcı olur. Bu tür “seansların” bilinç üzerinde nasıl faydalı bir etkisi olacağını hissedeceksiniz – doğru kararlar kendiliğinden gelecektir!

Seçenek 5

Planlanmış sihir

Her biçimiyle hassasiyeti ve grafiği sevenler için, mum mumlarını bu şekilde kullanmak kullanışlı olacaktır. Aşağıdaki ritüellerden biriyle her akşam birkaç dakika geçirin :

√ Pazar günleri sihri sevmeye, kişisel gelişim ve kariyer gelişimi için mum yakmaya (kırmızı mumlar) adanmalıdır;

√ Pazartesi günü, uzmanlar meditasyon yapmayı ve kendini keşfetmeyi amaçlayan ritüelleri (sarı mumlar) yapmayı tavsiye ediyor;

√ Salı günü evinizi temizleyin ve engelleri kaldırın (siyah mumlar);

√ Çarşamba günü, kendi işinizi geliştirmeye ve yetenekleri harekete geçirmeye adanmış ritüeller düzenleyebilirsiniz (yeşil mumlar);

√ Perşembe günü düzenlenen ritüeller çekiciliğinizi artırmanın yanı sıra stresin üstesinden gelmenize de yardımcı olacaktır – bunun için turuncu mumlar kullanın;

√ Cuma aşk büyüsü için en iyi gün ve kişilerarası ilişkileri netleştirmek için iyi bir zamandır (kırmızı mumlar);

√ Cumartesi günü, engelleri kaldırmak için mumlar yakılır – mavi mumlar en iyi seçimdir.

Bir sonuç yerine

• Neden parafin değil balmumu?

Muhtemelen, bu makaleyi okuyanların çoğunun bir sorusu olacaktır: neden parafin veya jel mumlar temizlik ritüellerini gerçekleştirmek için uygun değil? Cevap basit – sentetik malzemelere kıyasla balmumu “emer” ve bilgiyi daha iyi tutar. Mum mumlarının muazzam bir güce sahip olmasının nedeni budur – parafin analogları sihir veya meditasyon uygulamalarında size yardımcı olamaz.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.