Göz Renginin Anlamı
Mavi gözler :

İçi dışı bir, dürüst insanlardır. Yalan söylemekten hoşlanmazlar. Duygu ve düşüncelerini açıkça dile getirirler. Zaten söylemeseler bile o çakıl taşı gözlerinden hemen anlarsınız. Aynı zamanda enerji doludurlar. İçinden çıkılamaz sanılan durumlarda bile umutlarını kaybetmezler ve ikna yetenekleri çok kuvvetli olduğu için, iletişim sorunu çekmezler.

Kahverengi gözler :

Dışa dönüktürler. Eğlenceye, gezip tozmaya bayılırlar. Karşı cinsle iletişim ve onların ilgisini çekmek konusunda son derece başarılıdırlar. Hata çevrelerindeki insanlara bu konuda öğüt bile verebilirler.  Genellikle mantık çerçevesinden bakarlar ve her konuda bir fikirleri vardır.

Gri gözler :

Bazen en yakın arkadaşlarının bile kendilerini tanımadıklarını düşünürler çünkü anları anlarına uymaz. Genelde huzursuz ve endişeli tiplerdir. Olaylar karşısında çabuk paniğe kapılırlar. Biraz daha sakin olmayı becermeleri gerekir. Aceleci ve panik halindeki tavırları, en sevdikleri insanları bile kırabilir.

Siyah gözler :

Sıcakkanlı, ailesine düşkün ve yardımsever insanlardır. Kavgadan, anlaşmazlıklardan, tartışmalardan hoşlanmazlar. Kendi sevmediği gibi, çevresinde tartışmaya giren insanlar varsa, araya girip onarlı ayırmayı da görev bilirler. Hırsları yoktur, bu yüzden bencil davranmazlar. Her zaman önce çevresindeki insanları düşünürler.

Ela Gözler :

Sosyal aktiviteler de bulunup çevresini sürekli genişletmeye, yeni insanlar tanımaya en yatkın kişilerdir. Sohbet etmeyi, gülmeyi, eğlenmeyi, hayatın tadını çıkarmayı bilirler. Yardımseverdirler. Çevrelerinde herkesin yardımına koşarlar. Keyifli dostluk kurulan insanlardır.

Yeşil gözler :

Etkileyici, soğukkanlı ve yaratıcı tiplerdir. Sürüyü takip etmez, kendi başlarına yol alırlar. Karşı cinsi bu tavırları ile etkilerler. Kafalarına koyduklarını yapan, kimsenin önlerine engel koyamadığı kişilerdir. Sınır tanımaz, farklı bir yaşam felsefesine sahip ve marjinal kişilerdir.

göz renginiz

 

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir Cevap Yazın