Biliyormusunuz

Göz Renginiz Hakkınızda Ne Diyor?Gözler yalan söylemez. Onlar her zaman doğruyu söyledikleri için ruhun pencereleridir.  Gözleri okumayı bu kadar kolaylaştıran bir yönü göz rengidir. Göz rengi, gözlerdeki melanin miktarıyla da belirlenen genetik bir özelliktir. Gözün irisi, içinden ne kadar ışık geçeceğine karar vererek göz rengini belirler.

Kahverengi göz rengi anlamı :

Kahverengi göz rengi, dünyadaki en yaygın göz rengidir ve dünya çapında yaklaşık %55’i buna sahiptir. Sert davranmak isteyebilirsin ama koyu kahverengi gözlerin ne kadar nazik ve hassas olduğunu ele veriyor. Bu toprak rengi aynı zamanda kendine güvenen ve aynı zamanda sade ve alçakgönüllü bir kişilik tipini ifade eder. Koyu kahverengi veya orta açık kahverengi gözlü kişiler, sevdiklerini memnun ve mutlu hissettirmek için yola çıktıkça harika aşıklar oldukları bilinmektedir. Koyu kahverengi gözlü insanlar lider olarak gelişir ve kötü alışkanlıklara veya bağımlılıklara sahip olma olasılıkları daha düşüktür. Fiziksel olarak formdalar ve muazzam bir zihinsel güce sahipler.

yeşil göz rengi anlamı :

Yeşil göz rengi, dünyadaki en nadir göz renklerinden biridir (diğerleri albinolarda ve Heterokromili kişilerde görülür). Arkanı dönüp inatçı davranmak isteyebilirsin ama yeşil gözlerin “içinde olduğunu” ve uyum sağlayacağını belli ediyor. Yeşil gri göz rengi ayrıca dünyaya yoğun tutkunuzu anlatır ve ruhunuzun gizemini ve muammasını yükseltir. Yeşil aynı zamanda çok genç ve canlandırıcı bir renk olarak kabul edilir – bu nedenle bu insanlar gittikleri her yere canlılık ve şefkat getirme eğilimindedir. Yeşil gözlere sahipseniz, şapka damlasına sinirlenen ya da gizemli biri olarak karşınıza çıkabilir; ancak baskı altında dizginleri iyi tutabilirsiniz. Özellikle hızlı ve kararlı olduğunuz için, başkalarının başarısız olduğu durumlarda son derece iyi performans gösterirsiniz.Mavi göz rengi :

Mavi, dünyadaki en yaygın ikinci göz rengidir. Mavi gözlü insanların hepsi aynı atadan gelmektedir. Mavi gözlü insanların acıya karşı bağışık olduğu söylenir. (Ağrıya diğer göz rengindeki insanlardan birkaç kat daha fazla tahammül edebilirler). Ayrıca harika bir dayanıklılık sergilerler. Mavi gözlü insanlar da uzun saatler süren rahatsızlığa dayanabilir ve onlardan asla bir inilti duymayabilirsiniz.

Siyah göz rengi :

Esmer veya siyah gözlü insanların çok güvenilir oldukları ve hayatları buna bağlıymış gibi sır sakladıkları söylenir. Çevrelerindeki her şeye, özellikle de arkadaşlarına karşı çok sorumludurlar. Basınca dayanabilirler ve zamanın ve koşulların gelgitleri tarafından süpürülmezler. Güvenilirdirler ve duygusal çalkantılardan etkilenmezler. Tavsiyeleri genellikle deneyimden ve anlık sıkıntıya kayıtsızlıktan kaynaklanır. Ciddi veya sıkıcı olduklarını düşünerek uzaklaşmayın; çünkü onların da vahşi bir tarafları var ve bir partinin hayatı olabilir.Ela göz rengi :

Ela ( Hazel ), gözler için alışılmadık bir renktir, ancak buna sahipseniz, büyük ikramiyeyi vurabilirsiniz. Hepiniz bir ve bir bütün içindesiniz. Güçlü, hassas ve gizlisiniz ve muazzam bir fiziksel güce ve dayanıklılığa sahipsiniz. ‘Şu anda olan doğanız’ sayesinde, zamanı geldiğinde bir şeylere gitme eğilimindesiniz..

Gri göz rengi :

Gri gözlü insanlar bazen yoğun bir iç duygu çatışması yaşarlar ve çoğu zaman mantıklı kararlar vermekte zorlanırlar. Ancak mücadele ne olursa olsun, her zamanki gibi güçlü bir şekilde ortaya çıkıyorlar.

Ortak görüşün ne olduğuna veya bilimin ne söylediğine rağmen, gözlerimizin renginden bağımsız olarak her birimiz benzersiz bir bireyiz. Her birimizin kendi tuhaflıkları, zayıflıkları ve güçlü yönleri olacaktır. Doğadan bazı hediyeler almak harika olsa da, hayatı en iyi şekilde yaşamak ve dolu dolu yaşamak bizim elimizde.göz renginizin anlamı

Açık yeşil, açık mavi veya açık gri gözler

Gözleri açık olan insanlar, başkalarının acılarına karşı daha duyarlıyken, kendi acılarına karşı daha bağışıktırlar. Başkalarına zor durumlarında yardım etmek ve onları rahatlatmak söz konusu olduğunda, bir güneş ışığı gibidirler. Çok cana yakınlar ve şanslılar. Açık gri, mavi veya yeşil gibi daha açık tonlarda gözlere sahip insanlar eğlencelidir – sevgi dolu, arkadaş canlısı ve her zaman coşkuludur. Moralinizi tamamen kaldırabilirler ve aynı zamanda tatlı tabiatlıdırlar. Harika bir cinsel çekiciliğe sahipler ve genellikle görünüşleri ve sevimli doğalarıyla partilerde bir hit oluyorlar.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir cevap yazın