Günün Fıkrası – Mişon ile Salomon beş parasız New York’a gelirler

Mişon ile Salomon beş parasız New York’a gelirler ve 1 yıl sonra buluşmak üzere birbirlerinden ayrılırlar.

1 yıl sonra Salomon buluşma yerine üst baş dökülür, hırpani bir vaziyette gelip beklerken bir de ne görsün: Mişon buluşmaya Limuzin ile gelir.

Salomon şaşkın sorar: Seni zengin görüyorum bense hala beş parasızım. Ne iş yaptın da böyle zengin oldun?

Mişon: Tuvalet işletiyorum ama çok lüks bir tuvalet. Müşteri geliyor pisuvarın yanındaki kutuya 50 cent atıyor, işini hallediyor, yandan bir robotik kol çıkıyor, tutuyor, yıkıyor ve yerine bırakıp fermuarı çekiyor.

Hıımmm der Salomon ve 1 yıl sonra buluşmak üzere ayrılırlar.

1 yıl sonra Mişon buluşmaya yine Limuzin’i ile gelip beklerken bir de ne görsün Salomon helikopter ile gelir.

Bu kez Mişon şaşkın : Geçen sene üstün başın dökülüyordu, 1 yıl sonra ise seni benden daha zengin olmuş görüyorum, ne iş yaptın da bu kadar zengin oldun?

Salomon : Tuvalet işletiyorum ama çok lüks bir tuvalet.
Mişon: Eee benimki de…
Salomon: Müşteri geliyor pisuvarın yanındaki kutuya 50 cent atıyor, işini hallediyor, yandan bir robotik kol çıkıyor, tutuyor, yıkıyor.
Mişon : Eee benimki de…
Salomon : Ancak benim tuvaletteki robotik kol 10 Dolar vermeden bırakmıyor.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir Cevap Yazın