Lahanalı Kış Çorbası Tarifi
Lahanalı Kış Çorbası İçin Malzemeler :

– 6 bardak Su
– 6 büyük soğan
– 2 adet yeşil biber
– 3 bütün domates
– 1 lahana
– 1 demet kereviz
– İstediğiniz gibi otlar ve baharat ekleyin.

Lahanalı Kış Çorbası Tarifi :

6 adet soğanı doğrayın, çok ince olmasın, 2 büyük yeşil biberi doğrayın, Küçük parçalar halinde 3 domatesi dilimleyin, 1 tam büyük lahanayı küçük parçalarına  kesin, 1 büyük kereviz dilimi dilimleyin ve ucu atın,  Eklenen lezzet için, biraz kesilmiş havuç ve / veya mantar parçaları ekleyin.

çorbasının tadını geliştirmek için seçtiğiniz otlar ve baharat ekleyin

6 bardak suda kaynatın. tüm malzemeleri kaynar suda karıştırın ve orta ateşte yaklaşık 45 dakika pişirin. Blenderden bu pişen malzemeyi geçirin. Harika çorbanıza hacim katmak için biraz daha su ekleyin.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir cevap yazın