Kuşburnu Çayı ‘ nın Faydaları

Kuşburnu Çayı ‘ nın Faydaları :

Güçlü bir koruyucu olan kuşburnu, kanser riskini de azaltır, aynı zamanda kanın pıhtılaşmasına etki eden kuşburnu, toplardamar iltihabı gibi problemleri de engeller.

Kuşburnu, çocukların gelişmelerinde de çok büyük rol oynamaktadır. Anne ve babaların çocuklarına kuşburnu çayını sevdirme konusunda çalışmalar yapmaları gerekmektedir.

C vitamininin yanı sıra A vitamini açısından da oldukça zengin olan kuşburnu, cildi güzelleştirdiği gibi yaşlanmayı da geciktirir.

sitemiz

Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. _____________________________________________________________ DİKKAT ÖNEMLİ : Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir