Patates Püresi TarifiPatates Püresi İçin Malzemeler :

  • 1,2 kg patates (7-8 orta boy yumru)
  • 200 ml süt
  • 100 gr tereyağı
  • 1 yemek kaşığı tuz tepesi olmadan

Patates Püresi Tarifi :

Patates püresi herhangi bir özel hile olmadan hazırlanmış gibi görünse ve belirli bir tarife odaklanmadan tamamen sezgisel olarak bile yapılabilir, ancak birkaç kural ve incelik vardır, bunları uygularsanız, en hassas ve doğru olanı alırsınız. patates püresi.

Örneğin, patates püresi ideal bir patates püresi yapmak için uygundur, ancak yalnızca nişasta bakımından zengin sebzeler ve bu nedenle iyi haşlanmış sebzeler, bu nedenle, güçlü genç patatesler, kabukları içinde kızartmak veya kaynatmak için en iyisidir ve patates püresi için, eski bir mahsulün yatar patateslerini veya açıkça nişastalı çeşitleri seçin. Ek olarak, aşağıda bu makalede size kesinlikle anlatacağım bazı diğer önemli sırlar da var, çünkü tüm bu çok basit ve ustaca püf noktaları inanılmaz lezzetli patates püresi elde etmenize yardımcı olacak. Bu arada, Süt ve tereyağlı patates püresinin kalori içeriği 100 g başına sadece 127 kcal’dir, bu nedenle, gayretli olmadığınız ve ölçülü bir şekilde kullanmadığınız sürece, hemen hemen herkes bu harika garnitürü karşılayabilir. Afiyet olsun!

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir cevap yazın