Yüzünüz İçin YağlarYüzünüz İçin Yağlar

Sezgisel görünebilir, ancak yüzünüze az miktarda yağ uygulamak, losyonları kullanmaktan gelen parlaklık ve yapışkanlık olmadan size iyi nemlendirilmiş bir parıltı verebilir.

Daha önce cildinizde hiç yağ kullanmadıysanız, yatıştırıcı ve nemlendirici özelliklere sahip birçok kişi olduğunu bilmek sizi mutlu edecektir.

  • Argan Yağı

    Argan yağı serbest radikal hasarına ve sivilceye karşı savaşmaya yardımcı olan mükemmel bir nemlendiricidir. Çizgileri en aza indirmeye, cildi yumuşatmaya ve sağlıklı bir parıltıyı teşvik etmeye yardımcı olabilir.

  • Sızma zeytinyağı

    Sızma zeytinyağı, yüz ve vücut için mükemmel bir seçimdir. Besleyici, uyarıcı ve yumuşatıcı, antioksidanlar ve sağlıklı yağlar içerir. Güneş hasarını azaltmaya bile yardımcı olabilir.

  • Kuşburnu yağı

    Kuşburnu tohumu yağı bulmak daha zor olabilir, ancak lüks, ipeksi bir his veren mükemmel bir nemlendiricidir.

Editör

DİKKAT ÖNEMLİ : Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir Cevap Yazın