Nar Çekirdeği Yağı

Kadınlar nar çekirdeği yağının sırrını keşfetti çünkü o farklı bir güzellik iksiri. Yıpranmış ciltler için mucize yaratıyor.

Bakımsızlık, yaş ve hava etkilerinden dolayı bazı maddeleri kaybetmiş ve yıpranmış  ciltler için “S.O.S çözüm” olarak bitki yağları var.

Bunlar kan dolaşımını artırıyor ve yüz çizgilerinde etkili oluyor. Çoğunda şifa ve gençlik özellikleri saklı ama  “nar çekirdeği yağı”  gençliğin gizli sırrını barındırıyor.  Doğal Ürün Uzmanı Volkan Kurt bu yağın düzenli kullanımda  cildin pürüzsüz bir hale gelmesine neden olduğunu söylüyor.

Yaşlılığı tersine çevirici özelliği ile güzelliğine düşkün kadınların çoğu onu tercih ediyor.

HÜCRE YENİLİYOR
Bu mucize bitkisel yağ, sadece cilde ihtiyaç maddelerini  takviye etmekle kalmıyor, yenileme özelliği de bulunuyor. Herbalium adlı bitkisel ve doğal güzellik ürünleri üreten firmanın müdürü olan Kurt, nar çekirdeği yağının kırışıklıkların giderilmesini sağlamakta eşsiz olduğunu söyledi. Uzmanlar  hücrelerin yenilenmesine  yardımcı olduğunu açıklarken, cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini  sağladığını, cildin kaybettiği kolojeni ve cilde gerekli olan malzemeleri kazandırdığını ifade ediyor.

NASIL KULLANILIYOR?
Bu ürün orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip.  Genç ciltler de de canlı ve parlak bir görünüm veriyor, çizgileri engelliyor.  Tüm yüze ve boyuna uygulanan yağ,  bir pamuğa dökülerek cilde yediriliyor. Sonra parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak gözaltı hariç masaj yapılıyor.

sitemiz

Sitemiz bilgi ve kültür konularında sizlere bilgi derlemek amacıyla kurulmuştur. Sizlerin öneri ve düşünceleri bizim için çok kıymetlidir. Bu dilekle bizimle ve okuyucularımızla paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz. __________________________________________________ DİKKAT ÖNEMLİ : Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı ve tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır.Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir